Cześć! Nazywam się Joanna Popek (jeszcze do niedawna Krasińska), jestem dyplomowanym dietetykiem i zajmuje się żywieniem kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci.

Jestem dietetykiem przyjaznym matce karmiącej, znajdziesz mnie na liście Centrum Nauki o Laktacji Tutaj. Mam również tytuł specjalisty przyjaznego dzieciom, Znajdziesz mnie na liście kongresu dietetyczno-pediatrycznego tutaj.

Praktykę kliniczną zdobyłam pracując w szpitalu pediatrycznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie zajmowałam się żywieniem dzieci do lat trzech. Pod opieką miałam dzieci z chorobami serca i nerek oraz pacjentów intensywnej terapii pediatrycznej.

Jeśli jesteś z Poznania stacjonarnie możesz mnie spotkać w Napraw Zdrowie na ulicy Sokołowsiego 2.

Zarówno studia magisterskie jaki i licencjackie ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu stąd w swojej praktyce opieram się na wiarygodnych źródłach oraz najnowszych doniesieniach naukowych. Nieustanie się dokształcam oraz szkolę. Najważniejsi w mojej pracy są dla mnie moi pacjenci, nie ważne czy to mali czy duzi, dlatego kieruję się zdrowym rozsądkiem i swoje zalecenia staram się maksymalnie dopasować do istniejącej sytuacji.

Aktualnie pracuję w klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu gdzie prowadzę edukację żywieniową w szpitalach położniczych dla kobiet w połogu oraz prowadzę zajęcia ze studentami.

W swojej praktyce uważam, że najważniejsza jest dobra komunikacja pomiędzy mną a moimi pacjentami, dlatego w moim gabinecie nie dostaniesz suchych tabelek, lecz profesjonalną edukację na temat odpowiedniego żywienia w Twojej sytuacji.

Uwielbiam obalać mity na temat żywienia ciężarnych, karmiących oraz dzieci i laktacji 🙂

W wolnych chwilach kiedy nie poszerzam swojej wiedzy, chodzę po górach, tańczę salsę kubańską i czasem szyję lub robię makramy.

Jeśli zastanawiasz się jak mogę Ci pomóc kliknij tutaj.